Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Od 2012 roku ceny diesla w górę. Ile zapłacimy? Już 1 stycznia 2012 r. kierowców czekają podwyżki na stacjach benzynowych związane ze zmianami w akcyzie… http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/540568,od_2012_roku_ceny_diesla_w_gore_ile_zaplacimy.html
ON już droższy niż Pb95; ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012) ON juz niedługo po 5,70 Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach CHŁOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy piszą, że głosowali na Hetmana więcej nie powinni chodzić na wybory dopuki nie zrozumieją na czym polegają wybory do Sejmu. Twierdzenie, że ktoś kogoś oszukał jest objawem braku elementarnej wiedzy zasad głosowania proporcjonalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop napisał:
ON już droższy niż Pb95; ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012) ON juz niedługo po 5,70 Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach CHŁOP
Dołączam się do tego: Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl napisał:
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
jo tysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop napisał:
Ja widzę, że PSL bardzo liczy na popularność dzięki działaniom samorządów, które głównie są przez nich obsadzone, ale ... Sam mieszkam w gminie wiejskiej gdzie wójtem jest działacz PSlu, dużo robi, ale wszystko w części gminy w której sam mieszka, resztę olewa. I co? Część gminy (ok.20%) popiera i wójta i PSL, reszta jest wściekła. Z tych 20% zadowolonych na wybory chodzi połowa co daje już tylko 10%, z tych 10% jednak tylko ok. 1/3 zagłosuje na PSL co daje ostatecznie 3% poparcie w wyborach. Bez chłopów i zadowolonej wsi PSL nie ma w sejmie. Przejadą się na olewaniu chłopów i swych nadziejach opartych na samorządzie, już wkrótce.
przykład "zielonego" samorządowca: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111026/NEWS01/157668240
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl napisał:
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
nic dodać, nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Czuję się oszukany Nie wiem po co głosowałem na Marszałka skoro przejdzie całkiem inna Osoba. Chyba tylko zmarnowałem swój głos i jak tu wierzyć w obietnice startujących do Sejmu. Miał wiele spraw załatwić dla Lublina w Sejmie???? Nigdy więcej głosowań na PSL
Ciekawe czy będzie kandydował za 4 lata? Poczekam, zobaczę, nie zapomnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe napisał:
Ciekawe czy będzie kandydował za 4 lata? Poczekam, zobaczę, nie zapomnę!
Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL Tylko PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
Uwierzyłem i głosowałem. Idiota ze mnie, ale idiota z dobrą pamięcią. Za 4 lata będę pamiętał, napewno. ...ale co ja pisze, będę pamiętał w nadchodzących wyborach do parlamentu europejskiego, w wyborach samorządowych (za 3 lata), będę juz pamiętał zawsze - ostatni raz PSl mnie oszukało!
ja też będę pamiętał, napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukany napisał:
Uwierzyłem i głosowałem. Idiota ze mnie, ale idiota z dobrą pamięcią. Za 4 lata będę pamiętał, napewno. ...ale co ja pisze, będę pamiętał w nadchodzących wyborach do parlamentu europejskiego, w wyborach samorządowych (za 3 lata), będę juz pamiętał zawsze - ostatni raz PSl mnie oszukało!
pamiętamy, pamiętamy, pamiętamy.... i będziemy pamiętać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Nie ładnie Panie Krzysiu. Głosowałem na Pana a nie na PSL. Czuję się oszukany tak jak wielu. Jakbym wiedział, że tak Pan zrobi to bym głosował na inną partię.
TY CYMBALE NIGDY NIE GŁOSOWAŁEŚ NA PSL I DLATEGO ZAMIESZCZASZ TAKIE WPISY. NIE MOŻESZ ZROZUMIEĆ ŻE MAMY MŁODYCH, ODWAŻNYCH I ROZUMNYCH PRZEDSTAWICIELI DO SAMORZĄDU I SEJMU. PRZYKŁADEM TEGO JEST MARSZAŁEK HETMAN I TAK TRZYMAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TY CYMBALE NIGDY NIE GŁOSOWAŁEŚ NA PSL I DLATEGO ZAMIESZCZASZ TAKIE WPISY. NIE MOŻESZ ZROZUMIEĆ ŻE MAMY MŁODYCH, ODWAŻNYCH I ROZUMNYCH PRZEDSTAWICIELI DO SAMORZĄDU I SEJMU. PRZYKŁADEM TEGO JEST MARSZAŁEK HETMAN I TAK TRZYMAĆ.
pokój z Tobą nasz zielony przyjacielu, gratuluję kultury i wychowania, jesteś jaskrawym przykładem : "...ODWAŻNYCH I ROZUMNYCH PRZEDSTAWICIELI DO SAMORZĄDU I SEJMU..." brawo,brawo,brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
2014 - wybory do parlamentu europejskiego; 2014 - wybory samorządowe; 2015 - wybory do sejmu i senatu; Czy we wszystkich "jedynką" na liscie PSL będzie Pan, Panie Krzysztofie? Jesli tak to, w których tak na serio, a w których dla zabawy?
czekamy na odpowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop napisał:
ON już droższy niż Pb95; ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012) ON juz niedługo po 5,70 Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach CHŁOP
no i tu sie mylisz - ON będzie po 6,20, już wkrótce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk napisał:
A ja Pana poparłem w wyborach do tego sejmu i co. Jestem oszukany. Żuk
i jo tysz duży fiot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop napisał:
ON już droższy niż Pb95; ON już po 5,40 i będzie jeszcze droższy (wzrost akcyzy od 01.01.2012) ON juz niedługo po 5,70 Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach CHŁOP
Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10620410,Na_stacjach_Orlenu_juz_5_54_zl_za_litr_oleju_napedowego.html Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy nastepnych wyborach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
Na stacjach Orlenu już 5,54 zł za litr oleju napędowego http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10620410,Na_stacjach_Orlenu_juz_5_54_zl_za_litr_oleju_napedowego.html Panie Sawicki wielkie dzięki, PSL wielkie dzięki, podziękuję Wam przy następnych wyborach....
Oj podziękujemy Wam przy następnych wyborach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętamy Krzysiu, pamiętamy, przy następnych wyborach też będziemy pamiętać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak w Lublinie: "Nie można głosować dla jaj” … …Wielu mówi, że chce glosować dla jaj. Dla jaj to można robić zabawy, a nie decydować o losach kraju – stwierdził…. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111007/WYBORYPARLAMENTARNE01/38454225 A nasz Krzysio kandydował dla jaj. Co Pan na to Panie Waldemarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...